Ogłoszenia parafialne

10 lip 2022

XV Niedziela Zwykła

  1. W okresie wakacyjnym Msze św. niedzielne w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  2. W poniedziałek przypada święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. W tym dniu zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich narodów Europy o upragniony pokój,  nową ewangelizację, obronę wartości chrześcijańskich i powrót do chrześcijańskich korzeni kultury i cywilizacji europejskiej.
  3. Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej będzie w środę o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00. 
  5. Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci będzie w sobotę o godz. 6:00. Zapraszamy członków Apostolstwa i osoby zainteresowane tą formą modlitwy.
  6. Biskup Ordynariusz Romuald Kamiński zachęca do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę organizowanych przez naszą diecezję. Szczególnie zaprasza na Pieszą Praską Pielgrzymkę Rodzin w terminie 5–14 sierpnia oraz do udziału w Praskiej Pielgrzymce Pieszej Pomocników Maryi Matki Kościoła w terminie 16–26 sierpnia.
    Więcej informacji tutaj.
  7. Parafianom przebywającym na wakacjach, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem!