Ogłoszenia parafialne

30 sty 2022

IV Niedziela Zwykła

 1. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych od wtorku. 
  Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
 2. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach z wizytą kolędową składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary.

  Przepraszamy wszystkie rodziny, które mieliśmy odwiedzić od środy do soboty, ale ze względu na nasilenie pandemii musieliśmy odwołać Kolędę. Rodziny te postaramy się odwiedzić w ostatnim tygodniu kolędy.
  W I tygodniu ferii zimowych nie będzie Kolędy. Ostatnią część odwiedzin kolędowych rozpoczniemy od poniedziałku 7 lutego.
  Pełny program Kolędy tutaj.
 3. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17:00–17:45.
 4. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia przyniesionych do świątyni gromnic.
  Od 25. lat to święto Kościół obchodzi jako Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się za osoby, które składając śluby zakonne swoje życie całkowicie oddały Bogu.
 5. W I czwartek miesiąca Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  Od godz. 17:15 zapraszamy na wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji, a od godz. 17:30 będzie Różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonów prowadzony przez członków Apostolatu Margaretka. 
 6. Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 9:00. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie osób, które pragną skorzystać z posługi. Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30. 
 7. W I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 7:00 oraz po Mszy Św. wieczornej o godz. 18:00.
 8. W przyszłą niedzielę, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną.
 9. Kandydatów do Bierzmowania – Rok II zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o g. 19:00.