19 gru 2021

IV Niedziela Adwentu

1. W ostatnim tygodniu Adwentu zapraszamy na Roraty codziennie o godz. 7:00. Zachęcamy dzieci do udziału w Roratach.
    Dzieci, które chodziły na Roraty prosimy, żeby przyniosły plansze z obrazkami w piątek na ostatnią Mszę św. roratnią. Za wypełnione plansze przewidziane są atrakcyjne nagrody.
  2. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 przedstawiciele wspólnoty Ekip Notre-Dame będą dawać krótkie świadectwo z działalności wspólnoty. Osoby, które są zainteresowane przystąpieniem do wspólnoty Ekip Notre-Dame w naszej Parafii mogą otrzymać szczegółowe informacje u ks. Antoniego Przybysza lub telefonicznie /kom. 881 312 424/.
    Więcej informacji tutaj
  3. Dzisiejsza Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  4. Przedświąteczne odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą we wtorek od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą skorzystać z posługi.
  5. Spowiedź przedświąteczna będzie w środę od godz. 17:30.
  6. W piątek wieczorem obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. W Wigilię nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 ze względu na Wieczerzę Wigilijną.
  7. W piątek, Pasterką - uroczystą Mszą św. sprawowaną o północy w Noc Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.
    W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 13:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  8. Ofiary składane na tacę w II Dzień Świąt są przeznaczone na Fundusz budowy nowych świątyń w naszej Diecezji.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Świętej Rodziny. O godz. 13:00 będzie sprawowana Msza św. zbiorowa w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą Jubileusz.
  10. Są do nabycia świąteczne świece CARITAS w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne CARITAS Diecezji Warszawsko – Praskiej i naszej Parafii. Ofiary za świece prosimy składać do skarbony Św. Antoniego.
  11. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki świąteczne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby naszej Parafii.
  12. Młodzież ze wspólnoty oazowej przygotowała poświęcone sianko na stół wigilijny.
  13. W związku z akcją GWIAZDKA KRÓLEWICZA Zespół Caritas zaprasza dzieci na spotkanie opłatkowe połączone z wręczeniem świątecznych prezentów w czwartek 30 grudnia po Mszy św. wieczornej.
    Wszystkim osobom, które włączyły się w naszą świąteczną akcję składamy serdeczne podziękowania za serce okazane dzieciom i wspaniałomyślność przy przygotowywaniu świątecznych paczek.
  14. Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zaprasza na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu ENEJ, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 9 stycznia o godz. 19:15.

Zapraszamy!