Ogłoszenia parafialne

14 lis 2021

XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przypada XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym obchodzony pod hasłem "SOLIDARNI Z LIBANEM". Po Mszach św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc dla mieszkańców Libanu.
  Więcej informacji tutaj.
 2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
 3. Kandydatów do Bierzmowania - rok II zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00.
 4. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych.
  Wypominki przez cały listopad są czytane w całości w niedziele o godz. 17:15.
  W tygodniu zapraszamy na wypominki po Mszy św. wieczornej:
  w poniedziałki, środy i piątki - część I
  we wtorki, czwartki i soboty - część II.
  Więcej informacji można znaleźć tutaj


  Przypominamy, że można uzyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Ze względu na ciągle utrzymującą się pandemię została przedłużona dyspensa umożliwiająca otrzymanie odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza do końca listopada. Więcej informacji tutaj.
 5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
 6. Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci będzie w sobotę o godz. 6:00 rano. Zapraszamy członków Stowarzyszenia oraz wszystkich, którzy pragną włączyć się we wspólną modlitwę.
 7. Kończy się rok kościelny. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która na nowo przypomina nam o gotowości na Sąd Ostateczny i powtórne przyjście Pana. W związku z uroczystością, w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 10:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i uroczyste odmówienie Aktu Poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. 
 8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30 będzie promocja ministrantów. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do Służby Ołtarza.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 14:00 zapraszamy na Koncert z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w wykonaniu Zespołu Kameralnego Prywatnej Szkoły Muzycznej w Wołominie pod dyrekcją Agnieszki Maślanki. Jako solistka wystąpi Paulina Marszał – Zych (sopran).

  Zapraszamy do udziału. 
  Więcej informacji tutaj.
 10. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na wsparcie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
 11. Dziewczynki z klas III zapraszamy na pobranie miary do strojów komunijnych we wtorek o godz. 18:30 w sali na plebanii.
 12. Próba scholki dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 na plebanii.
 13. Zespół CARITAS organizuje świąteczną akcję Gwiazdka Królewicza. Rodziny, w których dzieci czekają na świąteczną paczkę, a sytuacja materialna nie pozwala na spełnienie ich marzeń, prosimy o zgłaszanie dzieci podczas dyżuru wolontariuszy w piątki od godz. 17:00 do 18:00. Zgłoszenia są przyjmowane do piątku 26 listopada.