Ogłoszenia parafialne

25 lip 2021

XVII Niedziela Zwykła

 1. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy dzisiaj na Mszę św. w intencji Wspólnot Różańcowych o godz. 11:30. Spotkanie członków Żywego Różańca w czasie wakacji jest odwołane. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę. Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych można znaleźć na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii. 
  Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
 2. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
 3. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy ustanowiony przez papieża Franciszka na IV Niedzielę lipca poprzedzającą wspomnienie św. Joachima i Anny - Rodziców Najśw. Maryi Panny - I ŚWIATOWY DZIEŃ DZIADKÓW I OSÓB STARSZYCH. Po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa w intencji naszych seniorów. Prosimy wszystkich o modlitwę oraz o odwiedziny i wiele serdecznych gestów miłości dla naszych dziadków. 
  Papieskie Orędzie na I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych tutaj.
 4. Dzisiaj z okazji dnia św. Krzysztofa po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców.
 5. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją Eucharystyczną.
 6. Siostry Loretanki zapraszają do Loretto k. Wyszkowa na uroczystość poświęcenia nowego kościoła ku czci Matki Bożej Loretańskiej. Konsekracji dokona Biskup Romuald Kamiński podczas uroczystej Mszy św. w sobotę o godz. 10:00.

  Zaproszenie tutaj
  .
 7. Dzisiaj wolontariusze Komitetu Społecznego "ŚWIAT MAĆKA" po Mszy św. prowadzą zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację ciężko chorego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza. Maciek z diagnozą medyczną: autyzm, upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, opóźnienie rozwoju psychoruchowego potrzebuje stałej opieki, pielęgnacji, systematycznego leczenia i rehabilitacji. Zbiórka została zarejestrowana na stronie MSWiA zbiorki.gov.pl.  Zbiórka jest organizowana za zgodą Kurii Biskupiej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
 8. Wszystkim przebywającym na wakacjach, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!