Ogłoszenia parafialne

18 lip 2021

XVI Niedziela Zwykła

 1. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
 2. Zgodnie z sugestią papieża Franciszka i ustanowionym na lipiec Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych jutro będziemy modlić się za dziadków naszej diecezji. Jutro Biskup Romuald Kamiński w parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy o godz. 18:00 będzie sprawował Mszę św. w intencji dziadków. 
  Więcej informacji tutaj.
 3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców z okazji dnia św. Krzysztofa.
 4. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. w intencji Wspólnot Różańcowych o godz. 11:30. Spotkanie w czasie wakacji jest odwołane.
 5. W przyszłą niedzielę wolontariusze Komitetu Społecznego "ŚWIAT MAĆKA" będą prowadzić zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację ciężko chorego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza. Maciek z diagnozą medyczną: autyzm, upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, opóźnienie rozwoju psychoruchowego potrzebuje stałej opieki, pielęgnacji, systematycznego leczenia i rehabilitacji. Zbiórka została zarejestrowana na stronie MSWiA zbiorki.gov.pl.  Zbiórka jest organizowana za zgodą Kurii Biskupiej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
 6. W ubiegłą niedzielę animatorzy Ruchu Światło Życie prowadzili zbiórkę na misje w Kenii, gdzie młodzież z ruchu oazowego organizuje rekolekcje ewangelizacyjne. Podczas zbiórki zostało zebrane 5208 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania za hojne wsparcie wyjazdu Zosi Bancerz i animatorów do Kenii.


  Wpłaty na wyjazd misyjny można dokonać na:
  zrzutka.pl
  lub na dzieła misyjne Ruchu
  konto: Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
  40 1240 1574 1111 0010 9064 7764
  z dopiskiem: Cele statutowe – misje
  Prosimy o modlitwę w intencji przygotowujących się do wyjazdu misyjnego.

 7. Wszystkim przebywającym na wakacjach, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!