Ogłoszenia parafialne

07 lut 2021

V Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego nie będzie procesji eucharystycznej.
 2. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone z inicjatywy św. Jana Pawła II od 1992 roku jako Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 9:00 będziemy modlić się w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii.
  Orędzie Papieża Franciszka na XXIX Światowy Dzień Chorego tutaj.
 3. Spotkanie wolontariuszy naszego Zespołu CARITAS będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.
 4. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
 5. Kandydatów do Bierzmowania – Rok II zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w kościele.
 6. Rodziny, które pragną zaprosić duszpasterzy do swoich domów z błogosławieństwem kolędowym prosimy o indywidualne umówienie wizyty w zakrystii. Odwiedziny duszpasterskie trwają do 16 lutego /do Środy Popielcowej/.
 7. W naszej Parafii są organizowane 33-DNIOWE REKOLEKCJE AD IESUM PER MARIAM przygotowujące do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika M. Grignion de Montfort. Rekolekcje rozpoczną się w sobotę 20 lutego. Jeszcze do soboty są prowadzone zapisy na rekolekcje oraz na zakup Traktatu i Przewodnika. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które będzie w sobotę o godz. 19:00 w kościele. Zachęcamy do udziału.
  Więcej informacji tutaj.
 8. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13:00 będzie poświęcenie nowych proporców: 
  - z wizerunkiem MB Niepokalanej - jako dar naszej Parafii dla kaplicy w Ossowie; 
  - z wizerunkiem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki - jako dar naszej Parafii dla Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Radzyminie. 
  Wszystkim fundatorom składamy serdeczne podziękowania za ten cenny dar.
 9. Dyżury wolontariuszy naszego Zespołu CARITAS odbywają się w piątki w godz. 17:00–18:00. Zapraszamy!