Ogłoszenia parafialne

03 sty 2021

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego nie będzie procesji eucharystycznej.
  2. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:00. Po każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne nie będzie orszaku Trzech Króli. Rodziny z dziećmi zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 w strojach z koronami królewskimi. Specjalne korony, śpiewniki z kolędami i inne materiały przygotowane przez Fundację Orszak Trzech Króli są do wzięcia przy wyjściu z kościoła.
    Więcej informacji o inicjatywach związanych ze Świętem Trzech Króli można znaleźć na stronie internetowej Fundacji tutaj.
  3. W I czwartek miesiąca będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji od godz. 17:15 i Różaniec w intencji kapłanów od godz. 17:30 prowadzony przez członków Apostolstwa Margaretka.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii Okres Bożego Narodzenia.
  5. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  6. Z powodu trwającej pandemii w naszej Parafii odwiedziny kolędowe są odwołane do czasu ustania wysokiego stopnia zagrożenia epidemicznego. Mamy wielką nadzieję, że w Nowym Roku będziemy mogli nawiedzić naszych Parafian i spotkać się bezpiecznie z wszystkimi Rodzinami.
  7. W dzisiejszej gazetce liturgicznej jest zamieszczone krótkie sprawozdanie na zakończenie Roku 2020. Wszystkim osobom zaangażowanym w życie Parafii, a także osobom wspierającym swoją modlitwą i ofiarami naszą wspólnotę składamy serdeczne podziękowania i powierzamy ich Bogu.