Ogłoszenia parafialne

20 wrz 2020

XXV Niedziela Zwykła

 

 1. Rodziców dzieci klas IV, które przystąpią do I Komunii Św. w sobotę 10 października zapraszamy na spotkanie informacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30.
  Próby przed uroczystością tutaj.
 2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.
 3. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 4. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11.30 zapraszamy do kawiarenki, która działa przy kościele.
 5. Oaza zaprasza w piątek na spotkanie zapoznawcze młodzież od 13 roku życia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 w domu parafialnym i są zaproszeni na nie wszyscy, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, spędzić czas z ciekawymi osobami i dobrze się bawić.
 6. Zbiórki ministrantów i kandydatów odbywają się w piątki o 17:00 w salce na plebanii. 
 7. Od września dyżury wolontariuszy Zespołu CARITAS odbywają się w piątki w godz. 17:00 – 18:00. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady u psychologa. Informacje podczas dyżuru lub telefonicznie /kom. 601 243 901/.
 8. Uzdolnione muzycznie osoby zapraszamy na próby Chóru Parafialnego, które odbywają się w czwartki o godz.18:45 w sali na plebanii. Potrzebne głosy męskie.
 9. Dzisiaj przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej Parafii gościmy wolontariuszy, którzy prowadzą kwestę na rzecz Radia WARSZAWA – naszej diecezjalnej stacji radiowej. Przed kościołem są również dostępne płyty cegiełki – radiobooki z audycjami szczególnie cenionymi przez Słuchaczy naszej Rozgłośni. Zachęcamy do słuchania RADIO WARSZAWA 106,2 FM tutaj.
 10. Dzisiaj Centrum Życia i Rodziny organizuje w Warszawie MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który odbędzie się pod hasłem „WSPÓLNIE BROŃMY RODZINY”. Początek Marszu na Placu Zamkowym w Warszawie o godz. 12:00. Finał przy kościele Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu ok. godz. 13:00. Zachęcamy do udziału.
  Informacje tutaj.