Ogłoszenia parafialne

16 sie 2020

XX Niedziela Zwykła

  1. W imieniu naszej wspólnoty Parafialnej składam serdeczne podziękowania wszystkim Parafianom oraz przedstawicielom grup i wspólnot modlitewno-formacyjnych za zaangażowanie i modlitwę podczas adoracji Najśw. Sakramentu w nocy przed uroczystością Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny oraz wszystkim osobom, które uczestniczyły od 5 sierpnia w codziennym czuwaniu modlitewnym podczas Nowenny dziękczynnej do Matki Bożej Łaskawej za zwycięską Bitwę Warszawską 1920 roku.
  2. W miesiącach wakacyjnych niedzielna Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. Dzisiaj z Konkatedry na Kamionku w Warszawie wyruszyła 37. Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła na Jasną Górę, która dojdzie do Sanktuarium 26 sierpnia na uroczystość MB Częstochowskiej. Prosimy o modlitwę w intencji pątników.
    Informacje o przebiegu pielgrzymki i duchowym pielgrzymowaniu tutaj.
  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 i Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00. Intencje na Mszę św. można składać do skarbony przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci o godz. 6:00 rano wszystkich członków Apostolstwa oraz osoby zainteresowane tą formą modlitwy za zmarłych, konających i zagrożonych śmiercią duchową.

Wszystkim Parafianom przebywającym na wakacjach,
szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy
pięknej pogody, nabierania sił fizycznych i duchowych
oraz przeżywania tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!