Ogłoszenia parafialne

05 lip 2020

XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną będzie po Mszy św. o godz. 13:00.
  2. Od przyszłej niedzieli Msze św. niedzielne w naszym kościele będą sprawowane według porządku wakacyjnego /o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00/. Msza św. o godz. 13:00 będzie odwołana.
  3. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spływ kajakowy, który odbędzie się w środę, trasą Świder: Dobrzyniec – Otwock. W programie: Msza św. o godz. 7:00 – śniadanie – spływ – ognisko – powrót ok. godz. 19:00. Koszt wyn. 20 zł. Zapisy prowadzone są dzisiaj w zakrystii.
  4. W sobotę przypada święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. W tym dniu zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich narodów Europy o nową ewangelizację, obronę wartości chrześcijańskich i powrót do chrześcijańskich korzeni kultury i cywilizacji europejskiej.
  5. Dyżury wolontariuszy Zespołu CARITAS odbywają się w soboty w godz. 17:00–18:00. Podczas dyżuru można przynieść artykuły w ramach akcji pomocy rodzinom potrzebującym. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady u psychologa. Informacje podczas dyżuru lub telefonicznie /kom. 601 243 901/.
  6. Kandydatów do Bierzmowania prosimy o uzupełnianie indeksów do Bierzmowania. Przez wakacje należy zbierać wpisy o obecności na niedzielnych Mszach św. Wypełnione indeksy należy oddać w zakrystii na przełomie września i października.
  7. W związku z epidemią kolonie letnie dla dzieci organizowane w Krynicy Piaskach zostały odwołane. Rodziców, którzy zapisali swoje dzieci na kolonie zapraszamy po odbiór wpłaconych zaliczek po Mszy św. do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii.
  8. Wszystkim Parafianom wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody, a przede wszystkim przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!