Ogłoszenia parafialne

09 lut 2020

V Niedziela Zwykła

 1. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
 2. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną Kolędę. Wszystkim Rodzinom, które gościły nas w tym roku w swoich domach z duszpasterską wizytą kolędową składamy serdeczne podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. 
 3. Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna według porządku zwykłego: od poniedziałku do piątku w godz. 17:00–17:45.
 4. We wtorek przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone od 1992 roku z inicjatywy św. Jana Pawła II jako Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 9:00 sprawowanej w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
 5. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej Parafii Ks. Roman Rusinek ze Zgromadzenia Księży Pallotynów, wieloletni misjonarz w Rwandzie i Wybrzeżu Kości Słoniowej, autor książek: Dzieci Rwandy; Kibeho – Cud w sercu Afryki; W świecie bajek afrykańskich oraz Przywrócić nadzieję.
 6. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Scholi Gregoriańskiej.
 7. Wczoraj młodzież z ks. Jakubem wyjechała na ferie zimowe do Poronina. Powrót planowany jest w piątek 14 lutego wieczorem. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży i opiekunów.
 8. Z naszej Parafii są organizowane kolonie letnie pod opieką p. Agnieszki Komosińskiej w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Krynicy Piaski w terminie od 6 do 19 sierpnia. Zapisy rozpoczną się po feriach od niedzieli 1 marca. 
  Więcej informacji tutaj.
 9. Dzisiaj wolontariusze z Komitetu Społecznego „Świat Maćka” prowadzą zbiórkę na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza. Prosimy o pomoc i wsparcie.
 10. Wszystkim wyjeżdżającym na ferie zimowe, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy wspaniałej pogody, dobrego wypoczynku oraz obfitego błogosławieństwa Bożego!