Ogłoszenia parafialne

22 wrz 2019

XXV Niedziela Zwykła

 1. W ubiegłą środę, w święto Patrona Młodzieży Św. Stanisława Kostki Bp Romuald Kamiński zainaugurował Synod Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej podczas uroczystej Mszy św. w Katedrze na Pradze. Wczoraj w Seminarium Duchownym odbyła się I Sesja Synodu. Nasz Biskup Ordynariusz zwraca się z prośbą o odmawianie po wszystkich Mszach św. modlitwy o dobre owoce trwającego Synodu. Prosimy także wszystkich Parafian o wspieranie modlitwą indywidualną dzieła synodalnego. 
  Modlitwa w intencji Synodu Młodych tutaj.
 2. Dzisiaj w ramach ogólnopolskiej akcji „Kromka Chleba dla Sąsiada” wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają na wspólne dzielenie się chlebem – symbolem miłości. Zebrane podczas akcji środki są przeznaczone na wsparcie ubogich, potrzebujących i osób starszych naszej Parafii. 
 3. Z okazji dzisiejszej akcji dzielenia się chlebem – symbolem miłości składamy podziękowania wszystkim wolontariuszom działającym w naszym Zespole CARITAS za troskę o ludzi potrzebujących i organizowanie licznych akcji charytatywnych w naszej Parafii. Cały Zespół CARITAS polecamy modlitwom wszystkich Parafian.
  Działalność naszego Zespołu CARITAS tutaj.
 4. Spotkanie dla kandydatów rozpoczynających przygotowanie do Bierzmowania – rok I będzie dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
 5. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w sobotę o godz. 10:00.
 6. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 na plebanii.
 7. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy św. o godz. 13:00.
 8. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na potrzeby remontu kościoła w ramach tzw. tacy gospodarczej.