Ogłoszenia parafialne

14 lip 2019

XV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj Ks. Łukasz Piotrowski neoprezbiter, który w naszej Parafii odbywał praktyki duszpasterskie odprawi Mszę św. o godz. 18:00 i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
  Ks. Łukasz obecnie posługuje chorym jako kapelan w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Od 25 sierpnia rozpocznie pracę duszpasterską jako wikariusz w parafii Św. Patryka w Warszawie.
  Ks. Łukasza polecamy modlitwom wszystkich Parafian i życzymy obfitości łask Bożych i mocy Ducha Św. w posłudze kapłańskiej.
 2. W miesiącach wakacyjnych Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
 3. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie w piątek o godz. 17:15 oraz Msza św. zbiorowa o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
 4. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 5. Wczoraj powrócili uczestnicy wyjazdu wakacyjnego w Żegiestowie. W wyjeździe uczestniczyło 37 dzieci i młodzieży. Za opiekę oraz cały trud i serce włożone w organizację wypoczynku składamy podziękowania p. Agnieszce Komosińskiej – głównej organizatorce kolonii oraz wychowawcom: ks. Robertowi, p. Ewelinie Lebuda, p. Joannie Piankowskiej oraz p. Pawłowi Komosińskiemu - kierowcy. Dziękujemy także wszystkim wolontariuszom oraz osobom, które hojnie wspierają akcje charytatywne Parafialnego Zespołu CARITAS. W tym roku z dofinansowania CARITAS w wys. 5800 zł skorzystało 13. uczestników.
 6. W ubiegłą niedzielę rodzice prowadzili akcję zbierania podpisów pod projektem zmiany ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeksu Karnego mającej na celu zwiększenie ochrony prawnej dzieci przed demoralizacją i przemocą seksualną przede wszystkim w przedszkolach, szkołach oraz w środkach masowego komunikowania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję oraz osobom, które złożyły podpisy poparcia zmian ustawy. Zostało zebrane 440 podpisów. Więcej informacji tutaj.
 7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży oraz gościom przebywającym na terenie naszej Parafii życzymy udanych wakacji, pięknej pogody, a przede wszystkim przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!