Ogłoszenia parafialne

17 lut 2019

VI Niedziela Zwykła

 1. Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w ubiegłym tygodniu z wizytą kolędową składamy podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Jutro kończymy tegoroczną Kolędę.
  Rodziny, które z różnych powodów nie miały wizyty kolędowej możemy odwiedzić dodatkowo we wtorek od godz. 16:00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii /lub telefonicznie: 694 451 124/. 
   

  18.02 - poniedz.

  od g. 15:00

  ul. Osiedlowa 3; 4; 8;

  19.02 - wtorek

  od g. 16:00

  dodatkowe odwiedziny kolędowe


  Ofiary składane podczas Kolędy przeznaczone są na potrzeby remontu kościoła.
 2. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna jest czynna w poniedziałek w godz. 8:30–9:30 oraz od wtorku do piątku w godz. 17:00–17:45.
 3. Spotkanie z Anną Kozikowską współzałożycielką Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, organizatorką i propagatorką 33-dniowych rekolekcji wg. Św. Ludwika w Sanktuarium na Siekierkach w Warszawie będzie dzisiaj o godz. 14:00 w kościele.
 4. Trwają jeszcze zapisy na indywidualne 33-dniowe rekolekcje przed Aktem Ofiarowania się Jezusowi przez Maryję. Uroczyste rozpoczęcie rekolekcji będzie w środę podczas Mszy św. o godz. 18:00. Po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu i konferencja.
 5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania - Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00.
 6. Egzamin przed Bierzmowaniem będzie w sobotę od godz. 9:00 w sali na plebanii według ustalonego grafiku. Próba przed bierzmowaniem – w sobotę o godz. 19:00.
  Uroczystość przyjęcia Sakramentu Bierzmowania będziemy przeżywali w niedzielę 3 marca podczas Mszy św. o godz. 18:00. Sakramentu udzieli Jego Ekscelencja Bp Kazimierz Romaniuk.
 7. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok I będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 zapraszamy na prezentację o tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Mszę św. wieczorną w intencji młodzieży i kandydatów do Bierzmowania będzie sprawował ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Po Mszy św. będzie pokaz zdjęć i opowieści pielgrzymów.
 10. Z naszej Parafii organizowany jest wyjazd na kolonie dla dzieci do Muszyny w terminie od 30 czerwca do 13 lipca. Koszt wyjazdu wyn. 1500 zł. Pierwszeństwo mają młodzież i dzieci z naszej Parafii zaangażowane w działalność grup parafialnych. Zapisy prowadzi p. Agnieszka Komosińska.
 11. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby prowadzonego remontu w kościele w ramach tacy gospodarczej.
 12. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w naszym kościele zwracamy się z prośbą do osób prowadzących działalność gospodarczą o dokonanie odpisu od podatku "Darowizny na cele kultu religijnego". Zgodnie z przepisami podatkowymi „darowizna na cele kultu religijnego” może wynieść do 6% dochodu uzyskanego przed opodatkowaniem. Aby darowiznę można było odliczyć od dochodu musi ona być dokonana przelewem bankowym. Wpłatę można dokonać na konto Parafii. 
  Numer konta:   68 8015 0004 0061 8612 2045 0001
  Tytułem: „Darowizna na cele kultu religijnego”.