Ogłoszenia parafialne

30 gru 2018

Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Dzisiaj, w Niedzielę Świętej Rodziny podczas Mszy św. o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w tym roku obchodzili Jubileusz małżeństwa.
 2. Wszystkich członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretki zapraszamy na Mszę św. i spotkanie opłatkowe dzisiaj o godz. 13:00.
 3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19:00 zapraszamy na Charytatywny Koncert Kolęd organizowany na rzecz pomocy dla Agnieszki Kostrzewa, która walczy z białaczką. Wystąpią: Anna Szarek – wybitna polska wiolonczelistka założycielka fundacji i organizatorka festiwalu PERŁA BAROKU, Joanna Korzeniowska z zespołem dziecięco-młodzieżowym z Parafii Św. Trójcy w Kobyłce, Piotr Dębek - znakomity gitarzysta z Nadmy oraz TOK Trio z Kobyłki.
  Informacje nt. prowadzonej zbiórki są tutaj oraz na stronie Fundacji POMAGAM.PL. 
 4. W poniedziałek wieczorem zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 18:00. Za udział w uroczystym śpiewie hymnu Ciebie Boga wysławiamy podczas nabożeństwa można otrzymać odpust zupełny.
 5. We wtorek, w Nowy Rok obchodzimy uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.
 6. Od środy rozpoczynamy duszpasterską wizytę kolędową rodzin naszej Parafii. Kolęda będzie rozpoczynać się od godz. 15:00 w tygodniu oraz o godz. 10:00 w soboty. Program Kolędy do 12 stycznia jest następujący:
   

  02.01 – środa

  od g. 15:00

  ul. Rynek; Królewska; Lipowa;

  03.01 - czwartek

  od g. 15:00

  ul. Żwirki i Wigury; Solskiego;

  05.01 - sobota

  od g. 10:00

  ul. Rozwadowskiego;

  07.01 - poniedz.

  od g. 15:00

  ul. Klonowa; Topolowa; Tuwima

  08.01 - wtorek

  od g. 15:00

  ul. 3 Maja 1-30; Staffa;

  09.01 - środa

  od g. 15:00

  ul. 3 Maja /od 32 do końca/; Staszica; Wiśniowa;

  10.01 - czwartek

  od g. 15:00

  ul. Ogrodowa; Kasprowicza; Orkana;

  11.01 - piątek

  od g. 15:00

  ul. Asnyka; Zielona; Nasfetera;

  12.01 - sobota

  od g. 10:00

  ul. Orzeszkowej; Broniewskiego; Wyspiańskiego;

  Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na inwestycje parafialne.
  Pełny plan kolędy tutaj.
 7. W okresie kolędowym kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 9:30 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny /kom. 694 451 124/.
 8. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 9. W czwartek zapraszamy na spotkanie biblijne o godz. 19:00 na plebanii.
 10. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w styczniu są odwołane. Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30. 
 11. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali parafialnej.
 12. Zbiórki ministrantów młodszych w okresie kolędowym będą w soboty o godz. 17:00.
 13. W przyszłą niedzielę, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:00. 
  Tego dnia będzie gościł w naszej Parafii Ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży, który podzieli się z nami doświadczeniem pracy z młodymi ludźmi. Po wszystkich Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na wsparcie Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży oraz wyjazdu młodych na Światowe Dni Młodzieży do Panamy.
  O godz. 11:30 zapraszamy wszystkich Parafian na Mini Orszak Trzech Króli połączony z ewangeliczną inscenizacją Bożego Narodzenia. Dzieci oraz członków Scholi dziecięcej zachęcamy do przebrania się w odpowiednie stroje. Podczas Mszy św. o godz. 12:00 nastąpi rozesłanie kolędników misyjnych.
 14. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie rodziny, które gościły uczestników Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 12:00 w kościele.
 15. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok II będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Wcześniej podana godzina spotkania została zmieniona ze względu na koncert kolęd. 
 16. Burmistrz Miasta Kobyłka oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają w Święto Trzech Króli o godz.19:00 na wspólne kolędowanie z Kobyłkowską Miejską Orkiestrą Dętą, którą dyryguje Albert Gut. Więcej informacji tutaj.
 17. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont kościoła w ramach tacy gospodarczej.