Ogłoszenia parafialne

14 paź 2018

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”. Tradycyjnie młodzież prowadzi zbiórkę ofiar na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", wspierającej uzdolnioną młodzież znajdującą się w trudnej sytuacji materialnej.
 2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na plebanii.
 3. Kandydatów do Bierzmowania - rok II - razem z rodzicami zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00 w kościele.
 4. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:40, a w niedziele o godz. 17:15. Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, środy i piątki razem z dorosłymi o godz. 18:40.
 5. Spotkanie biblijne będzie w czwartek o godz. 19:15 w sali parafialnej.
 6. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
 7. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 8. Dzieci klas III przygotowujące się do przyjęcia i Komunii Św. zapraszamy z rodzicami na Mszę św. i spotkanie w sobotę o godz. 10:00.
 9. Spotkanie ministrantów starszych i lektorów będzie w sobotę o godz. 17:00 na plebanii.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzony jest Światowy Dzień Misyjny. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Dzieł Misyjnych prowadzonych przez Kościół.
 11. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 12. W tym tygodniu planowane jest uruchomienie nowego systemu wentylacyjno – grzewczego w naszym kościele. Osoby zainteresowane planowanymi dalszymi pracami remontowymi zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 na spotkanie połączone z prezentacją projektu nowego wystroju wnętrza kościoła.
 13. W zakrystii można składać intencje na wypominki: 
  • roczne – czytane od grudnia w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:30; w intencji zmarłych jest sprawowana Msza św. w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 10:00;
  • listopadowe – czytane przez cały listopad w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele listopada o godz. 9:30;
  • jednorazowe – czytane 1 listopada podczas procesji na cmentarzu i w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa za zmarłych o godz. 18:30 w naszym kościele.
 14. W naszej Parafii rozpoczął działalność młodzieżowy Zespół Wokalny, który prowadzi Karol Bąk-Łupiński, student Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Próby odbywają się w środy o godz. 19:00 w sali parafialnej. Zapraszamy młodzież i dorosłych. Więcej informacji tutaj
 15. W tym tygodniu nasza parafialna strona internetowa otrzymała nowy wygląd. Autorem i wykonawcą jest p. Leszek Cuper z firmy AGENCJA INTERAKTYWNA 360 /www.ai360.pl/, któremu dziękujemy za całą pracę wykonaną dla unowocześnienia i upiększenia naszej strony.