Ogłoszenia parafialne

07 paź 2018

XXVII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
 2. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:40, a w niedziele o godz. 17:15. Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, środy i piątki razem z dorosłymi o godz. 18:40.
 3. W sobotę przypada ostatni Dzień Objawień Fatimskich. w tym dniu o godz. 21:00 zapraszamy na Różaniec połączony z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie w sobotę wyjątkowo nie będzie nabożeństwa październikowego po Mszy św. o godz. 18:00.
 4. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będziemy obchodzili XVIII Dzień Papieski pod hasłem: PROMIENIOWANIE OJCOSTWA. Tradycyjnie młodzież będzie prowadzić zbiórkę ofiar na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", wspierającej uzdolnioną młodzież znajdującą się w trudnej sytuacji materialnej.
 5. W naszej Parafii powstaje młodzieżowy Zespół wokalny, który poprowadzi Karol Bąk-Łupiński, student Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Pierwsza próba połączona z zapisami będzie w środę o godz. 19:00 w sali parafialnej. Zapraszamy młodzież i dorosłych.  Więcej informacji tutaj.
 6. Spotkanie wolontariuszy CARITAS będzie w piątek o godz. 19:15 /po nabożeństwie październikowym/. Na spotkanie zapraszamy osoby, które chciałyby włączyć się w działalność charytatywną w naszej Parafii.
 7. Dyżury Parafialnego Zespołu CARITAS odbywają się w piątki w godz. 17:30 – 19:00 w pomieszczeniu z boku plebanii. Prosimy o zgłaszanie osób, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej lub potrzebujących pomocy żywnościowej. Zespół CARITAS prosi o czyste ubrania dla dzieci. Można je przynosić w piątki podczas dyżurów wolontariuszy.
 8. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
 9. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na plebanii.
 10. Kandydatów do Bierzmowania - rok II - razem z rodzicami zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w kościele.
 11. Od przyszłej niedzieli będą przyjmowane intencje na wypominki.
 12. Starosta Wołomiński zaprasza na Koncert zjednoczonych chórów z Powiatu Wołomińskiego Droga do Niepodległej w 100-lecie odzyskania Niepodległości, który odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Łukasińskiego 1/3 w Zielonce.