Ogłoszenia parafialne

23 wrz 2018

XXV Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj alumn Piotr Zalewski kończy praktyki akolickie, które od sierpnia odbywał w naszej Parafii. Dziękujemy mu za całą posługę w naszej wspólnocie. Życzymy mu błogosławieństwa Bożego, łaski i mocy Ducha Św. oraz rychłego spełnienia się marzeń o kapłaństwie Chrystusowym. Prosimy wszystkich o wspieranie go modlitwą w czasie przygotowań do przyjęcia święceń kapłańskich.
 2. Dzisiaj w ramach ogólnopolskiej akcji „KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA” wolontariusze Zespołu CARITAS zapraszają na Msze św. o godz. 10:00 i 11:30 oraz wspólne dzielenie się chlebem. Zebrane środki będą przeznaczone na wsparcie ubogich, potrzebujących i osób starszych naszej Parafii.
 3. Dzieci, młodzież i dorosłych lub całe rodziny zainteresowane włączeniem się w przygotowanie Orszaku Trzech Króli zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 16:00 do sali na plebanii.
 4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00 w kościele.
 5. Dzieci uzdolnione muzycznie zapraszamy na próbę Scholi w sobotę o godz. 11:00 w sali na plebanii.
 6. Spotkanie dla lektorów będzie w sobotę o godz. 19:00 na plebanii.
 7. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 8. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania rozpoczynających w tym roku swoje przygotowanie /kl. VIII i III gimnazjum/ zapraszamy razem z rodzicami na Mszę św. i spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 18:00 w kościele.
 9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont kościoła.
 10. Dyżury Parafialnego Zespołu CARITAS odbywają się w piątki w godz. 17:30 – 19:00 w pomieszczeniu z boku plebanii. Prosimy o zgłaszanie osób, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej lub potrzebujących pomocy żywnościowej.
 11. Dzieci i młodzież naszej Parafii zapraszamy na zimowisko organizowane w Gliczarowie Górnym w terminie od 26 stycznia do 2 lutego 2019. Koszt wyn. 950 zł /transport pociągiem, noclegi, wyżywienie, zajęcia sportowe: narty, basen, wycieczki górskie i zwiedzanie/. Zapisy prowadzone są w zakrystii do 1 października.