Ogłoszenia parafialne

09 wrz 2018

XXIII Niedziela zwykła

 1. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
 2. Dzisiaj o godz. 19:00 zapraszamy na prezentację misyjną z rekolekcji oazowych przeprowadzonych przez wolontariuszy Ruchu Światło Życie w Rwandzie.
 3. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
 4. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy gościć Ks. Romana Kota proboszcza budującej się Parafii MB Pompejańskiej w Warszawie, który wraz z wolontariuszami będzie głosił słowo połączone ze świadectwami na temat Nowenny Pompejańskiej. Po Mszach św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na rzecz budowy nowej świątyni MB Pompejańskiej w Warszawie.
 5. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi gregoriańskiej.
 6. Ofiary składane na tacę dzisiaj są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarchominie.
 7. Zachęcamy do włączenia się w działalność Męskiej Scholi gregoriańskiej – próby odbywają się we wtorki o godz. 19:00 w sali na plebanii.
 8. Wszystkie uzdolnione muzycznie osoby zapraszamy na próby Chóru Parafialnego, które odbywają się w czwartki o godz.18:45 w sali na plebanii.
 9. Wspólnota Ruchu Światło-Życie zaprasza młodzież na spotkania oazowe w każdy piątek o godz. 19:00.
 10. Dzieci zapraszamy na próbę Scholi dziecięcej w sobotę o godz. 11:00 do sali na plebanii.
 11. Od września zbiórki ministrantów odbywają się w soboty: dla kandydatów na ministrantów o godz. 11:00 i dla ministrantów młodszych o godz. 12:00. Spotkania dla lektorów i ministrantów starszych raz w miesiącu po wcześniejszym zapowiedzeniu.