Ogłoszenia parafialne

08 lip 2018

XIV Niedziela zwykła

  1. W środę przypada święto św. Benedykta – Patrona Europy. W tym dniu będziemy modlić się o zachowanie chrześcijańskiego dziedzictwa Europy.
  2. W piątek obchodzimy dzień Objawień Fatimskich NMP. Wieczorem o godz. 21:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej. Prosimy o zabranie świec na procesję.
  3. Od soboty 30 czerwca dzieci z naszej Parafii przebywają na koloniach w Ośrodku Wypoczynkowym w Mrzeżynie nad morzem. W wyjeździe uczestniczy 45 dzieci pod opieką p. Agnieszki Komosińskiej, ks. Roberta i wychowawców. Powrót planowany jest w piątek ok. godz. 21:00. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i opiekunów.
  4. W sobotę przypada dzień imienin Abpa Henryka Hosera. Prosimy o modlitwę w intencji dostojnego Solenizanta.
  5. W niedzielę 15 lipca wolontariusze misyjni Ruchu Światło-Życie wygłoszą świadectwo o prowadzonych rekolekcjach oazowych dla młodzieży w Rwandzie. 
    W czasie wakacji do Rwandy na rekolekcje organizowane w dniach od 28 lipca do 17 sierpnia z naszej Parafii wyjadą z Ks. Robertem animatorzy Norbert Dziwiński i Zofia Bancerz. 
    W niedzielę po wszystkich Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie organizacji tegorocznych rekolekcji oazowych w Afryce.