gora

Pielgrzymka organizowana z Parafii
Św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce

I DZIEŃ - WARSZAWA - LWÓW

Przejazd na trasie Warszawa - Lwów. Nocleg.

II DZIEŃ - LWÓW

Lwów - Kopiec Unii Lubelskiej, Stary Rynek, Brama Prochowa. Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, Pomnik Mickiewicza, Kościół Bernardynów, Opera Lwowska, cerkwie: Przemienienia Pańskiego i Wołoska, cmentarze: Łyczakowski i Orląt. Nocleg.

III DZIEŃ - LWÓW

Cd. Zwiedzania Miasta. Nocleg.

IV DZIEŃ - JAZŁOWIEC - SKAŁA PODOLSKA - KAMIENIEC PODOLSKI

Jazłowiec - klasztor ss. Nazaretanek i ruiny zamku. Skała Podolska - ruiny zamku z XVI -XVIII wieku. Przejazd w kierunku Kamieńca Podolskiego. Nocleg.

V DZIEŃ - KAMIENIEC PODOLSKI

Kamieniec Podolski - Rynek Polski z ratuszem, katedrą, nagrobkiem Wołodyjowskiego i wieżą-minaretem, kościół ormiański, kościół Paulinów, Zamek Kamieniecki z licznymi basztami, do którego prowadzi Most Zamkowy (dawniej zwany: Mostem Tureckim). Nocleg.

VI DZIEŃ - ŻWANIEC - CHOCIM - OKOPY ŚW. TRÓJCY - KUDRYŃCE

Żwaniec - kościół i zamek. Przyjazd do Chocimia - słynna forteca nad Dniestrem, miejsce bitew z 1621 i 1673 r. Okopy św. Trójcy - spacer przez dawniej ostatnią wieś II RP, malowniczo położoną pomiędzy dolinami Zbrucza i Dniestru. Przejazd do Kudryniec -wspomnienie brata Alberta Chmielowskiego. Powrót do Kamieńca. Nocleg.

VII  DZIEŃ - KRZEMIENIEC - POCZAJÓW - OLESKO

Krzemieniec - Liceum Krzemienieckie, Dworek Januszewskich - Muzeum Słowackiego, Góra Bony (407 m. n. p. m.) z ruinami zamku, kościół polski. Poczajów - Ławra Poczajowska z licznymi świątyniami, pałacem archimandryty, święte miejsce zarówno dla unitów, jak i dla prawosławnych. Olesko — miejsce urodzenia Jana III Sobieskiego. Nocleg w hotelu w kierunku granicy.

VIII  DZIEŃ - LWÓW - WARSZAWA

Przejazd na trasie Lwów - Warszawa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

CENA:

1900 PLN - dla grupy liczącej min. 40 osób

CENA ZAWIERA:

-  przejazdy autokarem wg programu

-  4 noclegi w hotelach 3* /pokoje dwuosobowe, dopłata do pokoju jednoosobowego 290 PLN/

-  3 noclegi w Domu Pielgrzyma oo. Paulinów w Kamieńcu Podolskim

-  wyżywienie 2 razy dziennie /7 x śniadanie, 7 x obiadokolacja/

-  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

-  opiekę przewodnika lokalnego

-  opiekę duchową kapłana

-  ubezpieczenie KL i NNW /zawiera ubezpieczenie od chorób przewlekłych/

Zapisy prowadzone są w zakrystii po Mszy św.
do 14 stycznia 2018

do pobrania program.pdf