na niezwykły koncert świąteczny

Razem podarujmy Agnieszce ŻYCIE

Różne style muzyczne - od tradycyjnych kolęd, po aranżacje klasyczne na wiolonczelę, aż po wykonania rockowe.
Takiego wydarzenia w naszym powiecie jeszcze nie było.
W najbliższą niedzielę, 30 grudnia w Kobyłce
lokalni muzycy zagrają specjalnie dla chorej na białaczkę Agnieszki,
matki samotnie wychowującej 8-letnią Agatkę i mieszkanki Radzymina.

W programie:

·       klasyczne aranżacje świąteczne w wykonaniu Anny Szarek – wybitnej polskiej wiolonczelistki, mieszkanki Kobyłki, założycielki fundacji i organizatorki festiwalu Perła Baroku;

·       kolędy i pastorałki w wykonaniu dziecięco-młodzieżowej scholi, która na co dzień śpiewa w bazylice św. Trójcy w Kobyłce;

·       oraz Piotr Dębek - znakomity gitarzysta z Nadmy, który zagra energetyczne piosenki świąteczne z przyjaciółmi z TOK Trio - Tomkiem, Olą i Kubą Korzeniewskimi z Kobyłki.

Mamy bardzo mało czasu, bo Agnieszka już 2 stycznia to ostateczny termin na rozpoczęcie kuracji. Ale jestem pełna nadziei, bo w tak krótkim czasie w pomoc zaangażowało się tak wielu przyjaciół i zupełnie nieznanych ludzi, którzy bezinteresownie chcą pomóc. To budujące, bo w tym niezwykłym czasie około-świątecznym mamy szansę tak realnie komuś pomóc i tak pięknie ją umiemy wykorzystać - mówi Katarzyna Bielska, organizatorka akcji.

Koncerty odbędą się
w niedzielę, 30 grudnia 2018 r. w Kobyłce:
- o godzinie 14:00 w Bazylice Świętej Trójcy (po mszy o godz. 13:00)
- o godzinie 19:00 w Parafii Św. Kazimierza Królewicza  (po mszy o godz. 18:00)

Wstęp jest bezpłatny.
Podczas koncertu córka chorej na białaczkę Agnieszki będzie zbierać datki, by pomóc mamie w walce ze śmiertelną chorobą.

Fundacja POMAGAM.PL

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa!
I prosimy o przekazywanie zaproszenia wszystkim znajomym!