Księża

  • Ks. Piotr Śliwka

    urodzony: 3.01.1961 w Krakowie
    imieniny: 29 czerwca
    wykształcenie: mgr muzykologii KUL
    wyświęcony: 28 maja 1988 przez Kard. Józefa Glempa
    pracował jako wikariusz: parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie, parafia katedralna Św. Floriana w Warszawie na Pradze
    pracował jako proboszcz: Józefów k. Legionowa (2005-2015)

  • Ks. Robert Kowalski

    urodzony: 4.04.1977 w Warszawie
    imieniny: 17 kwietnia
    wykształcenie: mgr teologii
    wyświęcony: 30 maja 2015 przez J.E. Abp. Henryka Hosera SAC

  • Ks. Mirosław Krzywak

    urodzony: 13.10.1958 w Sejnach, woj. podlaskie
    imieniny: 26 lutego
    wykształcenie: mgr filozofii
    wyświęcony: 28 maja 1983 przez J.E. Bpa Juliusza Paetza
    pełnione funkcje: wikariusz, Płonka Kościelna, Diecezja Łomżyńska (1983-1984); studia filozofii chrześcijańskiej, Innsbruck, Austria (1984-1989); praca duszpasterska w Kanadzie, Prowincja Kolumbia Brytyjska (1989-2009), wikariusz, Parafia MB Częstochowskiej, Łomża (2009-2011), kapelan Ośrodka dla Bezdomnych oraz Zakładu Karnego, Czerwony Bór (2011-2017).

  • Ks. Kanonik dr Piotr Paćkowski

    urodzony: 7.06.1964 w Siedlcach
    imieniny: 29 czerwca
    wykształcenie: dr muzykologii KUL
    wyświęcony: 24 czerwca 1989 przez J.E. Bpa Jana Mazura
    pełnione funkcje: Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach (od 2016); Asystent w Katedrze Monodii Liturgicznej KUL (2000-2014); Prezydent Polskiej Federacji Pueri Cantores (2009-2013); Założyciel i Dyrygent Siedleckiego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Podlachienses (1997-2013); Aktualnie: wykładowca Muzyki Kościelnej i Dyrygent Schola Gregoriana w Wyższym Seminarium Duchownym diecezji siedleckiej (od 1996 r.)

Dotychczasowi proboszczowie

  • Ks. Sałański Bogdan, 17.06.2006-15.04.2015
  • Ks. Walicki Dariusz, 29.06.2002-17.06.2006
  • Ks. Wirkowski Zygmunt, 10.06.1987-29.06.2002, organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii

Dotychczasowi wikariusze

  • Ks. Przywoźny Mariusz, 01.09.2013- 26.08.2015
  • Ks. Wróblewski Zbigniew, 29.08.2010-01.09.2013
  • Ks. Figauzer Piotr, 01.07.2006-29.08.2010
  • Ks. Łukasiewicz Marcin, 28.06.2003-01.07.2006
  • Ks. Tomaszewski Sławomir, 30.06.2001-28.06.2003
  • Ks. Filipowicz Krzysztof, 30.06.2000-30.06.2001
  • Ks. Trzaskowski Piotr, 16.08.1999-30.06.2000
  • Ks. Mikusek Robert, 26.06.1999-16.08.1999
  • Ks. Szelągowski Robert, 28.06.1996-01.07.1999
  • Ks. Kloch Zbigniew, 23.05.1993-28.06.1996
  • Ks. Kopczyński Tadeusz, 21.05.1989-22.06.1993