29 lip 2018

XVII Niedziela zwykła

1. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11:30.
  2. Dzisiaj do Rwandy wyruszają ks. Robert i animatorzy Ruchu Światło-Życie z naszej Parafii /nastąpiła zmiana terminu wylotu/. Powrót planowany jest 17 sierpnia. Prosimy o modlitwę w intencji naszych wolontariuszy misyjnych.
  3. W sierpniu Msze św. niedzielne w naszym kościele będą sprawowane według porządku wakacyjnego: o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 będzie odwołana.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:
    • w czwartek będzie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji od godz. 17:00;
    • odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 9:00;
    • spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30.
    • w I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy św. o godz. 7:00.
  5. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  6. W przyszłą niedzielę, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  7. W środę przypada 74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wszystkich Bohaterów Powstania, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.
  8. W przyszłą niedzielę wyrusza Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna rozpocznie pielgrzymowanie Mszą św. o godz. 5:30 przy kościele Św. Anny w Warszawie. W poniedziałek 6 sierpnia po Mszy św. o godz. 6:00 z klasztoru oo. Paulinów przy ul. Długiej w Warszawie wyruszy 307 Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
    Wszystkim pątnikom z naszej Parafii udającym się na Pielgrzymkę życzymy obfitości łask Bożych i owocnego pielgrzymowania.
  9. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby prowadzonego remontu kościoła w ramach tzw. tacy gospodarczej.